Mapa

Wydarzenia w CKiS w Skawinie


Żwirki i Wigury 11
32-050 Skawina
piątek, 3 czerwca 2022, 00:00 - sobota, 25 czerwca 2022, 23:00

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza na wydarzenia:

1. „Twórczość trzech pokoleń” – wystawa w Galerii Pałacyk Sokół – 3 czerwca/5 sierpnia

Od 3 czerwca do 5 sierpnia w sali wystawienniczej Galerii „Pałacyk” w skawińskim Pałacyku Sokół zlokalizowana została wystawa autorstwa Magdaleny Lasek, Andrzeja Janowskiego oraz Mieczysława Janowskiego pt. „Twórczość trzech pokoleń”. Na ekspozycji można podziwiać dzieła malowane techniką olejną, jak również obrazy malowane na szkle. Serdecznie zapraszamy od wtorku do piątku w godzinach od 14.00 do 20.00 oraz w sobotę i niedzielę od 11:00 do 21:00. Wstęp bezpłatny.

Informacje: https://bit.ly/3O2Jc7Q

 

2. Wakacje z Centrum – 4 – 15 lipca

Z myślą o zbliżających się wakacjach Centrum Kultury i Sportu w Skawinie przygotowało ofertę wycieczek dla dzieci ze szkół podstawowych.

W tegorocznym cyklu wycieczek pod hasłem „Wakacje z Centrum 2022” proponujemy dziesięć wycieczek w ciekawe i rozrywkowe miejsca Małopolski, dzięki którym m.in.: zaszalejemy na rollercoasterze, posmakujemy krakowskich specjałów, odwiedzimy wioskę indiańską oraz park ekologiczny. Nie pozwolimy Wam się nudzić w ten wolny od zajęć szkolnych czas.

Zapisy od 8 czerwca (środa), poprzez formularz on-line dostępny pod artykułem na stronie www.ckis.pl.

Szczegółowe wiadomości: https://bit.ly/3mqr8ZB

 

3. Skawiński Tydzień Teatralny – 20-24 czerwca – Pałacyk Sokół w Skawinie

Podczas Skawińskiego Tygodnia Teatralnego w ciągu 5 dni zobaczymy 10 spektakli. Scenę na wszystkie wieczorne sztuki o dwudziestej oddaliśmy naszym gościom, teatrom, które mogli już Państwo u nas zobaczyć i te, które zaprezentują się u nas po raz pierwszy.

Na zakończenie Tygodnia przygotowaliśmy niespodziankę – występ znakomitego aktora Jana Peszko.

Szczegóły: https://bit.ly/3QdTJiE

 

4. IX Memoriał Sylwestra Guzika w Tenisie Stołowym – 25 czerwca – Hala Widowiskowo-Sportowa w Skawinie

25 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS w Skawinie, po raz dziewiąty spotkają się uczestnicy IX Memoriału Sylwestra Guzika w Tenisie Stołowym, aby uczcić pamięć wybitnego skawińskiego trenera – Sylwestra Guzika. Organizatorem tego wydarzenia od początku jest Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, z którym trener Guzik był związany długie lata, a Partnerem, także od pierwszej edycji jest Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

Więcej informacji: https://bit.ly/3zlSNT9

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.