Mapa

XVIII Bieg Skawiński oraz IX Bieg na Rolkach


ul. Adama Mickiewicza 7
32-050 Skawina
niedziela, 19 września 2021, 00:00-23:00

UKS „Jedynka” Skawina wraz ze współorganizatorami – Gminą Skawina, Szkołą Podstawową Nr 6 w Skawinie, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, Klubem Sportowym „Optima” Skawina oraz Klubem Sportowym Skawina Biega zapraszają do udziału w XVIII Biegu Skawińskim oraz IX Biegu na Rolkach, które odbędą się 19 września.

- godzina 11.15 - start dla młodych biegaczy z przedszkoli i szkół podstawowych (we wcześniejszych godzinach zapisy i odbiór pakietów startowych). Biegi odbędą się na terenach rekreacyjnych Parku Miejskiego w Skawinie.

- godz. 14.00 - start dla rolkarzy, trasa ze Skawiny do Radziszowa i z powrotem. Start tego biegu będzie miał miejsce przy ul. Żwirki i Wigury (obok basenu Camena), natomiast meta w Parku Miejskim w Skawinie, obok Pałacyku „Sokół”.

- godz. 15.00 - start Biegu Głównego na dystansie 10 km. Trasa: start – ul. Żwirki i Wigury, meta – Park Miejski (plac obok Pałacyku „Sokół”). W ramach rywalizacji na dziesięciokilometrowej trasie zawodnicy, oprócz klasyfikacji generalnej i wiekowych, będą walczyli o tytuły w ramach XII Mistrzostw Polski Energetyków, XI Mistrzostw Gminy Skawina, a pracownicy firmy Valeo także w IV Memoriale im. Tomasza Staszczaka.

Na najlepszych biegaczy czekają nagrody finansowe oraz statuetki. Dodatkowo uczestnicy wezmą udział w losowaniu, w którym głównymi nagrodami są dwa telewizory LED.

Biuro i meta zawodów będą umiejscowione w Parku Miejskim w Skawinie, obok Pałacyku „Sokół”. Odbiór numerów startowych i pakietów od godz. 9.30 do godz. 13.30 (bieg rolkarski) i do 14.30 (bieg główny).

ZAPISY:

  1. Zapisy do biegów dla dzieci i młodzieży: osobiście w dniu zawodów
  2. Zapisy dla dorosłych: do 17 września na stronach internetowych: www.skawina.biegskawina.pl; www.maratonypolskie.pl; https://online.datasport.pl/zapisy/portal/; w dniu zawodów wyłącznie w miarę wolnych miejsc.

 

UWAGA! W dniu biegu, 19 września 2021 r. w godzinach trwania wydarzenia, tj. od 13.45 do 16.00 droga Skawina – Radziszów – Skawina [Rynek, Żwirki i Wigury, Kublińskiego, Konopnickiej, Radziszowska, Radziszów (do kościoła)] będzie zamknięta dla ruchu kołowego!

Organizatorzy przepraszają za utrudnienia i proszą o wyrozumiałość wszystkich mieszkańców i zmotoryzowanych.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.