Mapa

#AKTYWNIE. I Święto Organizacji Pozarządowych Gminy Mogilany


Bonifraterska 11
31-031 Mogilany
Konary
sobota, 18 września 2021, 12:00-16:00

Bonifraterska Fundacja Dobroczynna i Stowarzyszenie "Dla Naszej Gminy Mogilany" serdecznie zaprasza na I Święto Organizacji Pozarządowych Gminy Mogilany! Wydarzenie odbędzie się 18 września 2021 (sobota) w godzinach 12:00-15:00 na terenie Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej w Konarach.

W trakcie tego wydarzenia odbędą się różnorodne występy i spotkania, będzie możliwość skorzystania z pomocy rachmistrza przy spisie powszechnym, pojawi się punkt konsultacyjny funduszy europejskich i porady ekodoradców. Ale przede wszystkim będzie to szansa aby zapoznać się z ofertami organizacji pozarządowych i dać impuls do rozwoju. Podczas tego pikniku nie zabraknie także poczęstunku i dobrej atmosfery.

Wydarzenie skierowane jest do mieszkańców Gminy Mogilany, organizacji i stowarzyszeń działających na terenie naszej gminy a także do wszystkich osób zaangażowanych społecznie i tych, którzy dopiero szukają dla siebie miejsca!

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.