Mapa

Wydarzenia w CKiS Skawina


piątek, 1 marca 2024, 18:00 - niedziela, 17 marca 2024, 21:00

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, zaprasza na wydarzenia:

 

1.„Jej Portret” – wystawa fotografii Jerzego „FotoGiorgio” Bzymek – 1 marca, godz. 18.00, Pałacyk Sokół

Przed nami wernisaż wystawy prac fotograficznych pt. „Jej Portret” Jerzego „FotoGiorgio” Bzymek, na który zapraszamy 1 marca do Galerii w Pałacyku Sokół, aby przybliżyć się do artystycznej twórczości Fine Art. Prezentowane fotografie powstają w klimatycznej pracowni FotoGiorgio.

Informacje: https://tiny.pl/dx1kg

 

2. 69. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – 6 marca, Pałacyk Sokół w Skawinie

Towarzystwo Kultury Teatralnej ogłasza 69. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski pod patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizatorem eliminacji gminnych Konkursu jest Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Karty zgłoszenia należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 4 marca osobiście lub mailowo (skan podpisanej karty zgłoszenia) do Działu Realizacji Projektów Kultury, Pałacyk „Sokół”, ul. Mickiewicza 7, e-mail: sokol@ckis.pl.

Informacje: https://tiny.pl/dx1kb

 

3. Święto Kobiet w CKiS – 8 marca

Promocje, słodkie upominki i dedykowane wydarzenia – to wszystko zaplanowaliśmy, by sprawić przyjemność Paniom w dniu (i nie tylko) ich święta, bo przecież „świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”.

W ramach akcji:

- promocyjna cena biletów na Basenie Camena

- program lojalnościowy „Być Kobietą”

- Babski wieczór, czyli coś dla duszy i ciała.

Więcej informacji: https://tiny.pl/dx1z1

 

4. Teatr Dzieciom: „Przygody Zefirka i Spółki w Krainie Żywiołów” – 11 marca, godz. 17.30, Pałacyk Sokół

O spektaklu:

Niesforne rodzeństwo: Zefirek, Kropelka i Płomyczek – dzieci Pani Ziemi, w spektaklu przybierają ludzką formę. Kłócąc się z sobą o pierwszeństwo Żywiołki wprowadzają na Ziemi pogodowy zamęt i zaburzają panującą tam równowagę. To dzieci ostatecznie uczą naszych bohaterów tego, że każdy wspólny cel wymaga współpracy i szacunku dla drugiej osoby, że to, co odróżnia nas od innych często nie jest naszą wadą, ale największą wartością, a różnorodność stanowi o bogactwie naszej Planety.

Szczegóły: https://tiny.pl/dx136

 

5. Konkurs „JAJO Wielkanocne”

Zapraszamy do udziału w konkursie na oryginalne wykonanie zdobienia jajka wielkanocnego. Sukces zeszłorocznej edycji zmotywował nas do kontynuacji pomysłu. 140 jaj zdobionych różną techniką ubarwiło wówczas Pałacyk „Sokół”, by potem zaistnieć na płycie rynku, podczas świątecznego kiermaszu i cieszyć oko odwiedzających.

W tym roku, prace należy dostarczyć do Pałacyku „Sokół ” do 15 marca, a rozstrzygnięcie konkursu z wystawą wszystkich prac oraz wręczeniem dyplomów i nagród rzeczowych odbędzie się podczas wielkanocnego „JAJmarku” w niedzielę 24 marca na rynku skawińskim o godzinie 15.00.

Więcej: https://tiny.pl/dxjqx

 

6. Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej – 17 marca, Hala Widowiskowo-Sportowa w Skawinie

Fundacja „Dar Serca”, PKS „Milenium” Skawina oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie ponownie mają zaszczyt zaprosić na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej im. Zbigniewa Morawskiego. Wydarzenie odbędzie się 17 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie przy ul. Konstytucji 3 Maja 4. Tym razem gramy dla dwóch Adasiów: Adasia z Jaśkowic oraz Adasia ze Skawiny.

W turnieju weźmie udział 8 drużyn, a wśród nich: oldboy’e Cracovii Kraków, oldboy’e Wiślan Jaśkowice, #teamCKiS i Milenium Skawina. Na boisku zobaczymy również drużynę oldboy’ów Wieczystej i Garbarni Kraków. Emocji na pewno nie zabraknie, tym bardziej, że w samej fazie grupowej rozegranych zostanie aż 12 meczy po 20 minut.

Szczegóły: https://tiny.pl/dxjgs

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.