Mapa

Wydarzenia w CKiS Skawina


poniedziałek, 12 lutego 2024 - piątek, 23 lutego 2024

Zachęcamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Skawinie:

1. Ferie z Centrum/12 – 23 lutego

Jak co roku, z myślą o zbliżających się feriach, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie przygotowało ofertę wycieczek dla dzieci ze szkół podstawowych.

W tegorocznym cyklu zajęć pod hasłem „Ferie z Centrum 2024” proponujemy dziesięć wycieczek w ciekawe, rozrywkowe, kulturalne i sportowe miejsca, dzięki którym m.in.: zostaniemy cukiernikami i piekarzami, zaszalejemy na łyżwach i torach saneczkowych, będziemy wspinać się na ściankach i rzucać kulą do kręgli oraz przeniesiemy się do świata „Akademii Pana Kleksa”.

Zapisy poprzez formularz online dostępny pod artykułem na www.ckis.pl.

Informacje: https://tiny.pl/c35z9

 

2. Camena Feryjna/12 – 23 lutego

Podczas tegorocznych ferii zimowych zapraszamy na naszą pływalnię! Specjalnie dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia przygotowaliśmy super promocję -> bilet na Basen Camena w cenie 12 zł za godzinę.

Promocyjna oferta obowiązuje w terminie 12 – 23 lutego 2024 r., od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 16:00.

Zdecydowanie największą atrakcją tegorocznych ferii będzie wodny tor przeszkód, do pokonania którego zapraszamy wszystkich naszych Klientów. Tor dostępny będzie od 12 do 18 lutego, w godzinach otwarcia pływalni.

Informacje: https://tiny.pl/c353p

 

3. Teatr Dzieciom: „Świerszcz Maurycy i banda Komara” – 12 lutego, godz. 17.30, Pałacyk Sokół

Świerszcz Maurycy zaprasza dzieci na teatralne spotkanie w ramach cyklu „Teatr Dzieciom”, które jak zawsze w drugi poniedziałek miesiąca odbędzie się w sali teatralnej Pałacyku „Sokół”. W wykonaniu krakowskiego „Teatru za Jeden Uśmiech” zobaczymy spektakl „Świerszcz Maurycy i banda komara”. Opowiada on zabawną historię łąkowego poety, romantycznego i wrażliwego Świerszcza, który zakochuje się bez wzajemności w małej Mrówce. Wiecznie zapracowana, prozaiczna Mrówka nie zwraca uwagi na romantyczne zaloty, wobec czego Świerszcz ulega namowom łąkowego rzezimieszka –  Komara, który sprowadzi go na niewłaściwą drogę, a na pewno nie tą, która będzie sprzyjała nawiązaniu przyjaźni czy wzruszeniu serca wybranki...

Więcej informacji: https://tiny.pl/c31h1

 

4.Mirandolina - spektakl teatralny Teatru Maska/17-18 lutego, godz. 18.00, Pałacyk Sokół

Mimo, że mija dziesięć lat od pierwszego  spotkania z Mirandoliną, piękną i uwodzicielską, twardo stąpającą po ziemi właścicielką zajazdu, to i tak myśl o ponownym z nią spotkaniu przeszywa dreszczykiem emocji pierwszej randki. 10 lat od premiery nie gasi blasku „Mirandoliny”, która jest jak dobre wino i wraz z upływem lat nabiera smaku i pożądanej, doskonałej jakości. Lutowy weekend amatorzy dobrego teatru będą mogli spędzić z Maską w urokliwej włoskiej gospodzie w nadadriatyckim kurorcie.

Szczegóły: https://tiny.pl/c31mr

 

5. SAWiU - Tajemnice Odessy – 23 lutego, godz. 18.00, Pałacyk Sokół

Zapraszamy na wirtualny spacer po Odessie, pełnej mitów, legend, anegdot i pieśni, który poprowadzi Borys Tynka – honorowy ambasador Odessy w Polsce, autor książek o tematyce ukraińskiej. Należy do Stowarzyszenia Przewodników Ukraińskich. Jest certyfikowanym przewodnikiem po Odessie, odeskich katakumbach, ukraińskiej Besarabii i Kijowie.

Więcej: https://tiny.pl/c31gn

 

6. W roli głównej: akordeon, czyli Muzyczny Poniedziałek – 26 lutego, godz. 18.00. Pałacyk Sokół

W lutym zapraszamy na wyjątkową okazję koncertową – solowy recital akordeonowy w wykonaniu Krzysztofa Madydy, młodego, zdolnego i nagradzanego artysty, który udowodni nam, jaka moc drzemie w tym niepospolitym instrumencie. Program składa się z utworów transkrybowanych oraz kompozycji oryginalnie napisanych na akordeon, płynnie przechodząc od Jana Sebastiana Bacha, przez Mikołaja Majkusiaka – jednego z najwybitniejszych i cenionych polskich kompozytorów – po W. A. Mozarta, aż do Astora Piazzoli. Tak szerokie spektrum epok i kompozycji pozwala pokazać bogate możliwości interpretacyjne akordeonu.

Szczegóły: https://tiny.pl/c31t9

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.