Mapa

Wydarzenia w CKiS w Skawinie


Skawina
piątek, 20 maja 2022, 00:00 - niedziela, 29 maja 2022, 23:00

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza na nadchodzące wydarzenia:

 

1)         SAWiU „American dream” – 20 maja (nowy termin), godz. 18.00, Pałacyk Sokół w Skawinie

 

W ostatnie w tym sezonie spotkanie Skawińskiej Akademii Wiedzy i Umiejętności wyruszymy szlakiem traperów i eksploratorów „Dzikiego Zachodu” oraz amerykańskich miasteczek i Parków Narodowych - zapraszamy do Stanów Zjednoczonych. Poprowadzą nas Magdalena i Kamil Szyjka, autorzy bloga "Podróżnicy po Godzinach".

Szczegóły: https://bit.ly/3vvNLjl

 

2)         Turniej Szachowy „O Koronę Króla Kazimierza” – Hala Widowiskowo-Sportowa / boisko ,,Orlik” obok basenu Camena – 22 maja, godz. 10.00

Już 22 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej w Skawinie zmierzą się najlepsi szachiści z okolicy w ramach Turnieju Szachowego „O Koronę Króla Kazimierza”.

W związku z obchodami 30-lecia CKiS, na wszystkich miłośników szachów, tych najmłodszych oraz tych bardziej doświadczonych, będą czekać dodatkowe atrakcje. Na boisku ,,Orlik” obok basenu Camena będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności oraz poznania podstawowych ruchów na dużych szachach ogrodowych. Natomiast po zakończeniu turnieju, zaprosimy na rocznicową symultanę na 30 szachownic, rozegraną pomiędzy naszym doświadczonym trenerem – Konradem Cieślą, a trzydziestoma śmiałkami gotowymi podjąć to wyzwanie.

Informacje: https://bit.ly/3wk8mHQ

3)         Bieg Na Orientację – 29 maja, od godz. 9.00 – tereny przylegające do Szkoły nr 6 w Skawinie i osiedle Bukowska

Po dwuletniej przerwie, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie wraz z autorem skawińskich tras biegowych, Panem Jackiem Kozłowskim, zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w IX Biegu Na Orientację – Skawina 2022.

Szczegółowe wiadomości: https://bit.ly/3vYUMuu

4)         Wycieczki górskie

W sezonie wiosna – lato – jesień 2022, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie przygotowało atrakcyjną ofertę turystyczną, składającą się z propozycji jednodniowych wyjazdów krajowych i zagranicznych (Czechy, Słowacja) o różnym stopniu trudności.

Więcej: https://bit.ly/3kUsjQv

Wspólne inicjatywy:

 

Turniej bokserski „Grand Prix Małopolski”

Już 15.05.2022r. odbędzie się międzynarodowy turniej bokserski – II GRAND PRIX MAŁOPOLSKI, którego organizatorem jest klub sportowy Matyja Boxing Academy wraz z Małopolskim Związkiem Bokserskim. Wydarzenie odbędzie się w Hali Widowiskowo- Sportowej CKiS w Skawinie.

Rozpoczęcie tego sportowego widowiska zaplanowane jest na godzinę 12:00.  Kibice i sympatycy pięściarstwa będą mogli zobaczyć wiele ciekawych i emocjonujących walk, gdyż do zawodów zgłosiło się ponad 100 zawodników z 30 klubów bokserskich z całej Polski. Rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach wiekowych: seniorów, juniorów i kadetów.

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.