Mapa

8 ORIENTEERING w Skawinie – ZAPISY!

W niedzielę 19 maja o godz. 15.00 po raz ósmy w Skawinie, ale pierwszy raz poza zielonymi plenerami naszego miasta wystartuje Bieg na Orientację. Przed biegaczami z mapą w ręku nowe wyzwania w poszukiwaniu lampionów ukrytych na trasach zlokalizowanych w terenach znanych jedynie prekursorom naszych zawodów, a zarazem pasjonatom tej jakże ciekawej formy wypoczynku, Państwu Jackowi i Jolancie Kozłowskim.

Tegoroczne, pionierskie tereny pokonywać będą uczestnicy czterech kategorii sportowych: S, M, L, V oraz  kategorii R (rodzinnej), w której biegowy duet stanowią Rodzic i dziecko do lat 9.

To nie jest trudne, a sprawia mnóstwo frajdy! Zazwyczaj najlepszy nie jest ten, kto najszybciej biega, ale ten, kto najszybciej myśli i podejmuje właściwe decyzje – tak mówili przybiegający na metę uczestnicy dotychczasowych rodzimych orienteeringów. Jak będzie w tym roku? Zapisz się i … przeżyj to sam lub w rodzinnym duecie!

ZAPISY  do  dnia  16 maja 2019, wyłącznie drogą mailową: halackis@ckis.pl.

SPOTYKAMY SIĘ w biurze zawodów: Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich, Skawina, ul. Witosa 4; 

Szczegóły -> REGULAMIN VIII BNO 2019

WYMAGANE OŚWIADCZENIA -> Oświadczenia_2019

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.