Mapa

I Piastowski Bieg po Oddech

Już 19 maja 2019 w Wołowicach koło Krakowa odbędzie się I Piastowski Bieg po Oddech. Celem biegu jest pozyskanie środków na zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz wsparcie w zakupie leków dla chorych na mukowiscydozę, budowanie świadomości społecznej mukowiscydozy oraz integracja społeczna osób niepełnosprawnych.

Mukowiscydoza to ciężka choroba genetyczna, najczęściej występująca choroba rzadka w Polsce. Prowadzi do poważnych zaburzeń pracy m. in. płuc, trzustki, wątroby, j elit, nerek. Średnia długość życia chorego zależy w dużej mierze od dostępu do odpowiedniego leczenia i rehabilitacji.

Do uczestniczenia w biegu zapraszamy dorosłych bez ograniczeń wiekowych, zarówno amatorów jak i zawodowych biegaczy, chorych na mukowiscydozę wraz z przyjaciółmi i rodzinami.

Nie biegasz? Przyjdź! I Piastowski Bieg po Oddech to również piknik rodzinny z atrakcjami dla dzieci, DJ i konferansjer, planujemy również występ zespołu muzycznego.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! ???? ????‍♀️ ????‍♀️ ????

Biegniemy dla chorych na mukowiscydozę!

 

 ZAPISY

Każdy zakupiony pakiet startowy to Twoja pomoc dla chorych na mukowiscydozę. Zapisz się już dziś!

 

Zapisy online:  https://sport-timing.pl/pomiar-czasu/zapisy-online/i-piastowski-bieg-po-oddech/

Rozmiary koszulek:

Koszulka-Coolmax-męska_rozmiarówka

Koszulka-Coolmax-damska_rozmiarówka

Koszulka-dziecięca_rozmiarówka

 

Zapisy dla chorych na mukowiscydozę:

Zgłoszenia dla chorych

Zapisy osób chorych na mukowiscydozę odbywają się poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: zawody@ptwm.org.pl

Opłata startowa dla osób chorych na mukowiscydozę wynosi 10 zł i jest płatna gotówką w Biurze Zawodów

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.