Mapa

XVIII Rodzinny Piknik Ekologiczny w Bolechowicach


sobota, 14 lipca 2018, 15:00 - niedziela, 15 lipca 2018, 22:00

XVIII Rodzinny Piknik Ekologiczny w Bolechowicach

W weekend 14-15 lipca w Bolechowicach odbędzie się XVIII Rodzinny Piknik Ekologiczny. Zapowiada się moc atrakcji, gwiazd i świetnej zabawy! Zapraszamy do zapoznania się z programem imprezy. W ramach Pikniku odbędzie się VIII Ekologiczny Rajd Turystyczny oraz koncerty takich gwiazd jak DODA z zespołem Virgin oraz CAMASUTRA.

Przygotowane atrakcje będą skierowane do wszystkich mieszkańców bez wyjątku na wiek. Poszczególne bloki programowe pozwolą atrakcyjnie spędzić czas całym rodzinom oraz osobom indywidualnym. Dla najmłodszych opracowane zostaną liczne animacje, koncerty, pokazy oraz warsztaty plastyczne. Osoby bardziej aktywne mogą wziąć udział w rajdzie rowerowym, a miłośnicy sportu wziąć udział w mistrzostwach piłkarskich. Ponadto w programie znajdzie się Przegląd Sztuki Ludowej, Estrada Małych Talentów, Regionalny Przegląd Zespołów folklorystycznych, akcja krwiodawstwa oraz konkurs na „Najlepsze pierogi bolechowickie”.

SCKiPGZ

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.