EkoQuesty "Radziszów"


Na terenie miejscowości Radziszów dostępne są dwa zadania - questy do wykonania podczas wycieczki rowerowej.

W przypadku questu nr 1 zadanie polega na przejechaniu trasy wskazanej na schematycznej mapie i zaznaczeniu na niej miejsc o których mówi treść questu.

Quest nr 2 wiedzie po terenie Lasu Bronaczowa podczas którego na tablicach informacyjnych ścieżki edukacyjnej należy odszukać litery tworzące hasło wpisywane w treści przekazanego questu.

Dla osób które rozwiązały zadania czeka upominek w postaci mapy szlaków Skarbów Blisko Krakowa które można odebrać w Urzędzie Miasta i Gminy w Skawinie ul. Rynek 12 – wejście od ul. Krzywej w Wydziale Rozwoju i Strategii.

Questy wraz z mapą należy pobrać tutaj: Quest nr 1 wraz z mapą; Quest nr 2.

 Zapraszamy do zabawy.

 

EkoQuesty zostały przygotowane w ramach realizacji zadania Gminy Skawina pn. „Rodzinna i aktywna proekologiczna edukacja mieszkańców Gminy Skawina” w ramach Programu Priorytetowego - Edukacja Ekologiczna współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.