Mapa

Wydarzenia w CKiS Skawina


Skawina
piątek, 24 maja 2024, 18:00 - sobota, 1 czerwca 2024, 21:00

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie  zaprasza na nadchodzące wydarzenia:

1. Wernisaż wystawy prac Mariana Strzebońskiego – 24 maja, godz. 18.00, Pałacyk Sokół w Skawinie

Zapraszamy serdecznie na kolejny wernisaż wystawy. Tym razem znany skawińskim odbiorcom Marian Strzeboński, przedstawi swoje nowe prace, które idealnie wpisują się w tematykę obchodów 660-lecia lokacji miasta.

Pan Marian, to twórca nieprofesjonalny, od ponad pięćdziesięciu lat z dużym sukcesem uprawia malarstwo, które stało się dla Niego największą życiową pasją. Do perfekcji opanował rzemiosło, tworząc niezwykłe prace, z wykorzystaniem różnorodnych technik tj. akwarela, olej, akryl i pastele.

Możemy spodziewać się ciekawych opowieści, obrazów i niezwykłej muzyki przygotowanej przez podopiecznych Szkoły Muzycznej I stopnia w Skawinie.

Informacje: https://tiny.pl/ddgmd

 

2. „Koncert Miliona Gwiazd” – 26 maja, godz. 17.00, Pałacyk Sokół

Piękne melodie i cudne teksty z najpiękniejszych bajek Disneya zabrzmią w wykonaniu zespołów: TANTO, MiniTANTO, WokaLove oraz najmłodszego MiniMiniTanto, przygotowanych przez instruktorkę Małgorzatę Szybisty.

Wstęp wolny.

Więcej: https://tiny.pl/ddgr5

 

3. Dzień Dziecka z Centrum – 1 czerwca, amfiteatr przy Pałacyku „Sokół”

1 czerwca amfiteatr przy Pałacyku „Sokół” stanie się bardziej kolorowy niż zwykle. A to za sprawą zamków dmuchanych, trampolin, gier i zabaw, tańców animacyjnych oraz dziecięcych występów wokalnych. Tęgie umysły będą mogły spróbować swoich sił przy zadaniach zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną, a kto jeszcze nie miał okazji dowiedzieć się jak wygląda praca policjanta – będzie mógł poznać tajniki tego ważnego zawodu przy stoisku Komendy Miejskiej Policji z Krakowa. Dodatkowo pojawi się też, uwielbiana przez dzieciaki, zabawa w pianie tzw. PIANA PARTY. Dla spragnionych i głodnych, nie tylko wrażeń, kawiarnia „TuczyTam” przygotuje ofertę gastronomiczną. A na dodatek, tego dnia będzie można śmiało spoglądać w górę, bo artyści z Teatru Jednej Miny przybliżą cyrkowy świat szczudlarzy. Dopełnieniem tego dnia będzie pierwszy seans z cyklu kina letniego. Projekcja filmu animowanego „Gang Zwierzaków” rozpocznie się o godz. 21.00.

Więcej informacji: https://tiny.pl/ddgc3

 

Centrum Kultury i Sportu poszukuje wolontariuszy!

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie poszukuje Wolontariuszy chętnych do współpracy podczas organizacji imprez.

Szukamy osób:

– które ukończyły 14 lat,

– zaangażowanych, dobrze zorganizowanych, odpowiedzialnych, kreatywnych,

– szczególnie cenne będą dla nas takie cechy jak: umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,

– mile widziana jest chęć pracy z dziećmi i młodzieżą oraz dobry kontakt z tą grupą odbiorców.

Informacje: https://tiny.pl/ddgx1

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.