Mapa

Wydarzenia w CKiS Skawina


piątek, 3 maja 2024 - sobota, 8 czerwca 2024

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza do udziału w wydarzeniach:

 

1. Majówka z Centrum i ze Strażakami – 3 maja, Rynek w Skawinie

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zapraszają na uroczyste obchody upamiętniające rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Uroczystości rozpoczną się mszą św. w kościele pw. Św. App.  Szymona i Judy Tadeusza w Skawinie o godz. 12.30. Po mszy św. organizatorzy zapraszają na skawiński Rynek na uroczyste obchody i program rozrywkowy.

Informacje: https://tiny.pl/dwdt4

 

2.Teatr Dzieciom: „TARARYSIAPATY, czyli jak ryś RYŚ wpadł w tarapaty” – 13 maja, godz. 17.30, Pałacyk Sokół w Skawinie

Przed nami już ostatni spektakl z cyklu Teatr Dzieciom w tym sezonie, zapraszamy zatem do wspólnej przygody.

Ryś RYŚ tym razem zawędrował o jeden strumyk za daleko. Opuścił las i po raz pierwszy napotkał ślady obecności przedziwnego stworzenia, jakim jest… człowiek. To zdarzenie wpędzi Rysia w niemałe tarapaty, bowiem dzikie wysypisko na obrzeżach lasu skrywa wiele niebezpieczeństw. Na szczęście z pomocą przyjdą miejscowi lokatorzy: król Szczur i przynajmniej dwie śpiewające muchy oraz Profesor – najmądrzejszy z profesorów. Pomoc się przyda, tym bardziej że – jak legenda głosi – ponoć w stertach śmieci mieszka ogromny… SMOK.

Informacje: https://tiny.pl/dwd7k

 

3. XI Bieg na Orientację – 26 maja, Park Miejski w Skawinie

Na skawińskie trasy XI Biegu Na Orientację zapraszają organizatorzy – Centrum Kultury i Sportu w Skawinie wraz z sędziowskim duetem Jackiem i Jolantą Kozłowskimi. O tym, gdzie w tym roku, poza zielonymi plenerami naszego miasta, będziemy mogli spotkać uczestników zawodów wie tylko kreator map biegowych, pan Jacek. #teamCKiS czeka na pasjonatów tej formy biegania, a niezdecydowanych i niepewnych własnych możliwości, zachęca do zapoznania się ze szczegółami. Zapisy do dnia 22 maja, wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na www.ckis.pl.

Więcej: https://tiny.pl/dwdr1

 

4. Dni Skawiny – 8-9 czerwca, Starorzecze Skawinki

Obchody Święta Miasta to weekend pełen atrakcji dla całych rodzin, który rokrocznie przyciąga tysiące mieszkańców naszej gminy i nie tylko. W ramach Dni Skawiny 2024 zaplanowaliśmy aż 7 koncertów, plenerową dyskotekę, widowiskowy pokaz laserów, a także Festiwal Kolorów i ekstremalny bieg z przeszkodami. Usłyszymy wiele przebojów miedzy innymi „Jeszcze będzie pięknie” B.R.O. czy hit „Piątunio”, który zaśpiewa dla nas Liber & InoRos. Zwieńczeniem dwudniowej zabawy będzie koncert legendarnej grupy DŻEM z Sebastianem Riedlem na czele.

Więcej informacji: https://tiny.pl/dwd9t

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.